B41554E8338Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41554E8338Q000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41554E8338Q000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 3300UF 63V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | B41554E8338Q000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3300UF 63V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4237 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | -10%, +30% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.406" Dia (35.70mm) | Série | B41554 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.9A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B41554E8338Q B41554E8338Q-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2500 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | 0.500" (12.70mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 24 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 3.217" (81.70mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 39 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 3300µF | Aplikace | General Purpose |