domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41560A9688M000
B41560A9688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41560A9688M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41560A9688M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number B41560A9688M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6599 pcs Datový list B41560,80 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.032" Dia (51.60mm) Série B41560
Ripple Current @ Low Frequency 8.7A @ 100Hz hodnocení -