B41570E4159Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41570E4159Q000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41570E4159Q000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 15000UF 16V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B41570E4159Q000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 15000UF 16V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4062 pcs | Datový list | B41550,70 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | -10%, +30% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.406" Dia (35.70mm) | Série | B41570 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 8.1A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B41570E4159Q B41570E4159Q-ND |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.500" (12.70mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 21 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 3.217" (81.70mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 26 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 15000µF | Aplikace | General Purpose |