domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41570E7478Q000
B41570E7478Q000
B41570E7478Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41570E7478Q000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41570E7478Q000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 4700UF 40V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number B41570E7478Q000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 4700UF 40V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7164 pcs Datový list B41550,70 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 40V
Tolerance -10%, +30% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.406" Dia (35.70mm) Série B41570
Ripple Current @ Low Frequency 7.2A @ 100Hz hodnocení -