B41605A0338M008
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41605A0338M008 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41605A0338M008 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 224 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B41605A0338M008 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 20042 pcs | Datový list | B41605 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 55V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.984" Dia (25.00mm) | Série | B41605 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 7.1A @ 10kHz | hodnocení | - |