B41689K7567Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41689K7567Q001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41689K7567Q001 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 560UF 40V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3240 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B41689K7567Q001 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 40V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 38479 pcs | Datový list | B41689, 41789 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 40V |
| Tolerance | -10%, +30% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm) | Série | B41689 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.6A @ 10kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial, Can | Ostatní jména | B41689K7567Q1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 50 mOhms | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 587 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 560µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 587 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | Automotive |