domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41691A8107Q7
B41691A8107Q7
B41691A8107Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41691A8107Q7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41691A8107Q7
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 100UF 63V AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 74579 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs288 pcs576 pcs
1152 pcs2592 pcs5184 pcs
Product parameter
Part Number B41691A8107Q7 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 100UF 63V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 74579 pcs Datový list B41691, 41791 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance -10%, +30% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Série B41691
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tray
Paket / krabice Axial, Can Ostatní jména 495-3715
B41691A8107Q 7
B41691A8107Q 7
B41691A8107Q007
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedance 150 mOhms Výška - Sedící (Max) -
ESR (Equivalent Resistance Series) 550 mOhm @ 100Hz Detailní popis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 550 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C
kapacitní 100µF Aplikace Automotive