B41693A687Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41693A687Q7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41693A687Q7 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 680UF 75V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B41693A687Q7 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 680UF 75V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 22101 pcs | Datový list | B41693, 41793 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 75V |
| Tolerance | -10%, +30% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm) | Série | B41693 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 6.2A @ 10kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial, Can | Ostatní jména | B41693A 687Q 7 B41693A0687Q007 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Impedance | 30 mOhms | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 95 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 680µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 95 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 680µF | Aplikace | Automotive |