B41789K5138Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41789K5138Q001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41789K5138Q001 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 1300UF 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B41789K5138Q001 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1300UF 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 23053 pcs | Datový list | B41689, 41789 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | -10%, +30% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | B41789 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 4.5A @ 10kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | B41789K5138Q1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | 0.650" (16.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 39 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 75 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 1300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 75 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 1300µF | Aplikace | Automotive |