B41821A7106M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41821A7106M8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41821A7106M8 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B41821A7106M8 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5401 pcs | Datový list | B41821, 43821 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |