B41851A8226M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41851A8226M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41851A8226M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B41851A8226M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4782 pcs | Datový list | B41851, 43851 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | - | Série | B41851 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 70mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | B41851A8226M000 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | 9 Ohm @ 120Hz |
| Detailní popis | 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 22µF |