B41851F5228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41851F5228M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41851F5228M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B41851F5228M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 154137 pcs | Datový list | B41851, 43851 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | B41851 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.09A @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | B41851F5228M |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 140 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 140 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 2200µF | Aplikace | General Purpose |