B41858C0397M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41858C0397M003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41858C0397M003 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | B41858C0397M003 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6033 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 80V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | - | Série | B41858 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.309A @ 100kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 121 mOhms | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 324 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 324 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 390µF | Aplikace | Automotive |