domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41866C5827M000
B41866C5827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41866C5827M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41866C5827M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
4200 pcs
Product parameter
Part Number B41866C5827M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 152094 pcs Datový list B41866 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série B41866
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.105A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B41866C5827M
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 104 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 110 mOhm @ 100kHz
Detailní popis 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 110 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C kapacitní 820µF