B43231B5337M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43231B5337M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43231B5337M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43231B5337M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 21615 pcs | Datový list | B41231, B43231 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | B43231 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.55A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.402A @ 20kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | B43231B5337M000 | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 330µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B43231B9227M000 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP - Na skladě:
- Část#:
B43231B9157M000 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP - Na skladě: