B43252A1567M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43252A1567M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43252A1567M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 640 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43252A1567M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 52255 pcs | Datový list | B41252, B43252 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.866" Dia (22.00mm) | Série | B43252 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.56A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.418A @ 20kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | B43252A1567M000 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | General Purpose |