domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43305A5107M87
B43305A5107M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43305A5107M87 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43305A5107M87
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B43305A5107M87 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41196 pcs Datový list B43305 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B43305
Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43305A5107M 87
B43305A5107M087
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.9 Ohms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 1.36 Ohm @ 100Hz Detailní popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.36 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose
Související produkty
  • Část#:B43305A5157M
  • Výrobci:EPCOS
  • Popis:CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP