domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43305A5157M82
B43305A5157M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43305A5157M82 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43305A5157M82
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B43305A5157M82 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29725 pcs Datový list B43305 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B43305
Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Ostatní jména B43305A5157M 82
B43305A5157M082
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.27 Ohms Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 900 mOhm @ 100Hz Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 900 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose
Související produkty
  • Část#:B43305A5157M
  • Výrobci:EPCOS