domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43305A5827M62
B43305A5827M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43305A5827M62 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43305A5827M62
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
240 pcs
Product parameter
Part Number B43305A5827M62 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5814 pcs Datový list B43305 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série B43305
Ripple Current @ Low Frequency 3.46A @ 100Hz hodnocení -