B43305B9337M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43305B9337M62 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43305B9337M62 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 520 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43305B9337M62 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 20690 pcs | Datový list | B43305 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.984" Dia (25.00mm) | Série | B43305 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.68A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 560 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 410 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 410 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 330µF | Aplikace | General Purpose |