B43455A1109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43455A1109M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43455A1109M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 32 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43455A1109M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 950 pcs | Datový list | B43455,57 Series Standard |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | - | Série | B43455 |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ostatní jména | B43455A1109M B43455A1109M-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 10000µF |