B43455A4568M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43455A4568M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43455A4568M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 32 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43455A4568M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 968 pcs | Datový list | B43455,57 Series Standard |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 350V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B43455 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 11.3A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43455A4568M000 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 25 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 4.201" (106.70mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 21 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 5600µF | Aplikace | General Purpose |