B43455A5157M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43455A5157M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43455A5157M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 150UF 20% 450V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B43455A5157M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 150UF 20% 450V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4816 pcs | Datový list | B43455,57 Series Standard |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | - | Série | B43455 |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ostatní jména | B43455A5157M B43455A5157M-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 150µF | Aplikace | General Purpose |