B43455C9228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43455C9228M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43455C9228M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43455C9228M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2212 pcs | Datový list | B43455,57 Series Standard |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 2.532" Dia (64.30mm) | Série | B43455 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 6.4A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43455C9228M B43455C9228M-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 1.122" (28.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 71 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 3.217" (81.70mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 59 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 59 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 2200µF |