domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43457A4688M003
B43457A4688M003
B43457A4688M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43457A4688M003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43457A4688M003
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 823 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
32 pcs
Product parameter
Part Number B43457A4688M003 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 823 pcs Datový list B43455,57 Series Standard
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 350V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm) Série B43457
Ripple Current @ Low Frequency 12.8A @ 100Hz hodnocení -