domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43458A9228M000
B43458A9228M000
B43458A9228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43458A9228M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43458A9228M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number B43458A9228M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2735 pcs Datový list B43456,58 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.032" Dia (51.60mm) Série B43458
Ripple Current @ Low Frequency 8A @ 100Hz hodnocení -