B43464A4828M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43464A4828M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43464A4828M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 32 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43464A4828M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1238 pcs | Datový list | B43464, B43484 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 350V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B43464 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 18.4A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Tray |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43464A4828M B43464A4828M-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 20 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 5.677" (144.20mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 16 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 8200µF |