domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43504A2227M007
B43504A2227M007
B43504A2227M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43504A2227M007 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43504A2227M007
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B43504A2227M007 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 45299 pcs Datový list B43504 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B43504
Ripple Current @ Low Frequency 890mA @ 100Hz hodnocení -