domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43504A5157M000
B43504A5157M000
B43504A5157M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43504A5157M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43504A5157M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B43504A5157M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33882 pcs Datový list B43504 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série B43504
Ripple Current @ Low Frequency 890mA @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 495-6248
B43504A5157M
B43504A5157M-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.07 Ohms Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 900 mOhm @ 100Hz Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose