B43504A5187M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43504A5187M007 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43504A5187M007 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 520 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43504A5187M007 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 25886 pcs | Datový list | B43504 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.984" Dia (25.00mm) | Série | B43504 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.02A @ 100Hz | hodnocení | - |