B43505A2477M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43505A2477M80 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43505A2477M80 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43505A2477M80 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 22376 pcs | Datový list | B41505_43505 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | B43505 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.8A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Ostatní jména | B43505A2477M 80 B43505A2477M080 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 330 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.465" (37.20mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 280 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 470µF | Aplikace | General Purpose |