B43508A5567M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43508A5567M7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43508A5567M7 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 240 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43508A5567M7 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7098 pcs | Datový list | B43508 Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | B43508 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.08A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Ostatní jména | B43508A5567M 7 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 310 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 220 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | General Purpose |