domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43508H2687M2
B43508H2687M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43508H2687M2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43508H2687M2
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
(v amerických dolarech)
240 pcs
Product parameter
Part Number B43508H2687M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17725 pcs Datový list B43508 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série B43508
Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43508H2687M 2
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 230 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 170 mOhm @ 100Hz Detailní popis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose