B43510A3827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43510A3827M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43510A3827M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 820UF 20% 385V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 144 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43510A3827M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 820UF 20% 385V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6136 pcs | Datový list | B43510,20 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 385V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | B43510 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.11A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead | Ostatní jména | B43510A3827M B43510A3827M-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.984" (25.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 110 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 2.441" (62.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 85 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 820µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 85 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 820µF |