domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43510A6827M000
B43510A6827M000
B43510A6827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43510A6827M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43510A6827M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
(v amerických dolarech)
144 pcs
Product parameter
Part Number B43510A6827M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3477 pcs Datový list B43510,20 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série B43510
Ripple Current @ Low Frequency 3.31A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ostatní jména B43510A6827M
B43510A6827M-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.984" (25.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 200 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 140 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 820µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 820µF