domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43510B6108M000
B43510B6108M000
B43510B6108M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43510B6108M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43510B6108M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number B43510B6108M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3092 pcs Datový list B43510,20 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.772" Dia (45.00mm) Série B43510
Ripple Current @ Low Frequency 3.31A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ostatní jména 495-6292
B43510B6108M
B43510B6108M-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.984" (25.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 160 mOhms Výška - Sedící (Max) 2.835" (72.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 120 mOhm @ 100Hz Detailní popis 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose