B43511A9567M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43511A9567M87 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43511A9567M87 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 144 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43511A9567M87 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5447 pcs | Datový list | B43511,21 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | B43511 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.4A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead | Ostatní jména | B43511A9567M087 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 190 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 2.449" (62.20mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 160 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | General Purpose |