B43511E0827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43511E0827M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43511E0827M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 112 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43511E0827M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4544 pcs | Datový list | B43511,21 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 420V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | B43511 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.1A @ 100Hz | hodnocení | - |