B43513A5188M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43513A5188M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43513A5188M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 112 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43513A5188M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3930 pcs | Datový list | B43513, 43523 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.772" Dia (45.00mm) | Série | B43513 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 7.86A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead | Ostatní jména | B43513A5188M |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 85 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 4.016" (102.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 55 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 1800µF |