domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43521A0158M000
B43521A0158M000
B43521A0158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43521A0158M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43521A0158M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 420V RADIAL
(v amerických dolarech)
132 pcs
Product parameter
Part Number B43521A0158M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 420V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3560 pcs Datový list B43511,21 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 420V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.575" Dia (40.00mm) Série B43521
Ripple Current @ Low Frequency 7.2A @ 100Hz hodnocení -