B43564A6398M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43564A6398M7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43564A6398M7 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 32 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43564A6398M7 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 707 pcs | Datový list | B43564,84 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B43564 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 14.2A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43564A6398M007 |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 34 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 5.677" (144.20mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 34 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 3900µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 3900µF | Aplikace | General Purpose |