B43564F2478M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43564F2478M3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43564F2478M3 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43564F2478M3 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2432 pcs | Datový list | B43564,84 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 2.532" Dia (64.30mm) | Série | B43564 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 10A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43564F2478M003 |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | - |
| Rozestup vývodù | 1.122" (28.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 3.217" (81.70mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 44 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 4700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 100Hz | kapacitní | 4700µF |