B43601A5687M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43601A5687M002 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43601A5687M002 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 240 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43601A5687M002 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7367 pcs | Datový list | B43601 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | B43601 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.17A @ 100Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.3A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Ostatní jména | B43601A5687M 2 B43601A5687M2 |
Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 230 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 160 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 160 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 680µF | Aplikace | General Purpose |