B43634A5567M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43634A5567M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43634A5567M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP-IN |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43634A5567M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP-IN | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 14708 pcs | Datový list | B43634 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | B43634 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.23A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Ostatní jména | B43634A5567M |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks | Životnost @ Temp. | 8000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Výška - Sedící (Max) | 2.244" (57.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 200 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | General Purpose |