domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43640A9108M082
B43640A9108M082
B43640A9108M082
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43640A9108M082 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43640A9108M082
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
(v amerických dolarech)
240 pcs
Product parameter
Part Number B43640A9108M082 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8539 pcs Datový list B43640 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série B43640
Ripple Current @ Low Frequency 2.81A @ 100Hz hodnocení -