domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43642A5477M007
B43642A5477M007
B43642A5477M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43642A5477M007 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43642A5477M007
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
320 pcs
Product parameter
Part Number B43642A5477M007 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11830 pcs Datový list B43642 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série B43642
Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 100Hz hodnocení -