domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43644A5567M000
B43644A5567M000
B43644A5567M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43644A5567M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43644A5567M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B43644A5567M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14299 pcs Datový list B43644 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série B43644
Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 495-7508
B43644A5567M
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 290 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 190 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF