B43704B6688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43704B6688M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43704B6688M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 18 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43704B6688M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 636 pcs | Datový list | B43704, 43724 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.543" Dia (90.00mm) | Série | B43704 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 23.5A @ 100Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.56A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ostatní jména | B43704B6688M | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 22 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 6.732" (171.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 14 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 6800µF | Aplikace | General Purpose |