domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43705B5338M003
B43705B5338M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43705B5338M003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43705B5338M003
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 1043 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
32 pcs
Product parameter
Part Number B43705B5338M003 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1043 pcs Datový list B43705, 43725 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm) Série B43705
Ripple Current @ Low Frequency 16.1A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména B43705B5338M 3
B43705B5338M3
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 1.248" (31.70mm) Výška - Sedící (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 34 mOhm @ 100Hz Detailní popis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapacitní 3300µF Aplikace General Purpose