B43742A5478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43742A5478M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43742A5478M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 32 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43742A5478M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 802 pcs | Datový list | B43742, B43762 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B43742 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 14.5A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43742A5478M |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) | Výška - Sedící (Max) | 5.677" (144.20mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 20 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 4700µF | Aplikace | General Purpose |